dcvision_odlesk_91px_short

DC VISION – bulletin pro managery v iPadu

12. 4. 2012

Pro poradenskou společnost s mezinárodní působností – DC VISON s.r.o., klienta agentury Missing Element jsme ve spolupráci s ní z digitalizovali nejnovější číslo tištěného bulletinu. Jak už to bývá při převodu z tištěné verze, multimediálních dat nebylo mnoho, přesto je nakonec výsledná digitální publikace krásnou ukázkou „živého“ korporátního magazínu.

Magazín v české i anglické verzi je určen pro majitele či majitelky firem, manažery a studenty managementu.

„Měli jsme od klienta jen dvě videa, nápad na rébus a mlhavou představu jak by digitální verze měla vypadat.“ říká Adéla Bílská, Account Manager z agentury Missing Element. „Díky klukům z OPTIA dostala publikace rychle jasné obrysy a za pět dní bylo hotovo.“

Ano, když spolupracujete s agenturou jako je Missing Element, která ví co chce a dá vám přitom určitou volnost a důvěru v oblasti vaší specializace, je to radost a lze za týden vyrobit ledacos. Prostě skvělá spolupráce! Navíc agentura dodala dobře řešený rébus v HTML 5 kódu, jehož implementace se povedla hned bez větších testů a oprav. Elektronická verze bulletinu je přípravena na výšku i na šířku – prostě přesně tak, jak má dobrá publikace vypadat.

Hlavní téma bulletinu – „LEAN Services“ – je zaměřeno na úsporu a zvýšení kvality ve službách, administrativě i ve veřejné správě. Nové služby v této oblasti vycházejí ze zkušeností více než 700 firem z Evropské unie, které se zapojily do mezinárodního výzkumu DC VISION a jejich partnerů v EU.

DC Vision je již není bohužel dostupný.