mustr_odlesk_91px_short

Digitální podoba MM Průmyslové spektrum nyní v péči OPTIO CZ

14. 2. 2015

Společnost MM Publishing vydává již mnoho let řadu odborných publikací zaměřených především na strojírenství. Vlajkovou lodí je měsíčník MM Průmyslové spektrum, který se věnuje širokému spektru témat ze strojírenské oblasti. Již v loňském roce začal vycházet také v tabletové podobě na platformě Adobe DPS. Digitální podoba vychází 6 ročně jako výběr nejzajímavějších témat z časopisu a je zdarma dostupná pro zařízení s iOS, Androidem a nově i Windows 8.1.

tit_v

Vydavatel MM Publishing se na naši společnost obrátil s požadavkem zabezpečení vydávání tabletové a nově též smartphone verze pro další období. Jelikož je nám technika ve všech podobách blízká, tohoto úkolu jsme se ujali s velkou radostí a připravili vše pro hladký přechod včetně rozšíření záběru na Windows 8.1. Rovněž jsme navrhli nový design pro tablet i smartphone tak, aby se všem čtenářům obsah konzumova co nejpohodlněji. První vydání v nové podobě vyšlo 14. ledna 2015 a my se těšíme na další spolupráci s MM Publishing.

IMG_0113

„Pro nadcházející období jsme si ke spolupráci na grafické a technické přípravě našeho tabletového časopisu MM Průmyslové spektrum vybrali společnost Optio CZ. První letošní vydání časopisu jsme publikovali 16. února. Ceníme si řady praktických rad a připomínek ze strany Optio CZ a současně respektování našich požadavků. S finálním výsledkem jsme velice spokojeni. Těšíme se na další spolupráci s profesionály na digitální publikování.“ Roman a Dana Dvořákovi, MM publishing s.r.o.

IMG_0115

Časopis MM Průmyslové Spektrum je zdarma dostupný pro iPad a iPhone v rámci App Store a pro tablety a telefony s Androidem na Google Play.

Get it on Google Play