palladium_odlesk_91px_short

Digitální verze PALLADIUM Magazine je venku

25. 3. 2013

A je to venku! Tento jarní, ale stále mrazivý víkend jsme dostali k čtenářům nový digitální magazín nákupního centra Palladium. Počíst (a prohlížet) si může skoro každý – uživatelé tabletů iPad a s OS Android a také majitelé iPhone 3GS, 4 a novějších.

Digitální podobu PALLADIUM Magazine jsme vytvářeli na základě tiskových podkladů, samozřejmě jsme aplikaci ve spolupráci s vydavatelem doplnili o řadu videí (například z natáčení několik fashion story čísla) a dalších interaktivních prvků. Pohráli jsme si také s botami – několik novinek si můžete prohlédnout doslova ze všech stran, neboť jsme je pro vás natočili z 360° a lze si s nimi otáčet dle libosti. Pokud vás zaujme některý z receptů na chutná jarní jídla či ovocné a zeleninové smoothies, můžete si recept poslat přímo z aplikace do mailu – například, ať posoudí váš nápad partner.

A co říká přímo zástupce klienta? „Díky za nasazení obou verzí. Opravdu nás PALLADIUM Magazine takhle baví. Vše skvěle chodí a je dokonale ostré. Jsme nadšení.“ – Ing. Karolína Peterková, Marketingová manažerka nákupního centra PALLADIUM.

PALLADIUM Magazine je zdarma dostupný pro iPad a iPhone v rámci App Store a pro tablety s Androidem na Google Play.

Get it on Google Play