srdcari2_odlesk_91px_short

Druzí Srdcaři jsou venku!

17. 7. 2012

Právě vyšlo druhé číslo čtvrtletníku Srdcaři pod názvem Srdcaři 2, které již nyní můžete zdarma stahovat do svých iPadů z App Store. A stejně jako první číslo je i druhé vydání nabušené obsahem doslova a do písmene z celého světa.

S Lucií se podíváme do ruské Karélie, Radek Jaroš nám něco řekne o výstupu na svou již třináctou osmitisícovku (která ho stála prsty na nohou), ohlédneme se za nejslavnějšími českými cestovali Hanzelkou a Zikmundem a nabídneme vám jejich reportáž o výstupu na vrchol afrického kontitentu, cestovatel a fotograf Zdeněk Thoma se vyzná ze své lásky k Asii a povypráví o výpravě do Manangu.

Po Trabantu se nyní kolem světa projedeme „eMBéčkem“, Dan Přibáň se pro změnu chystá do Jižní Ameriky s Fiatem „maluchem“ 126p, dozvíme se, jak setkání s tygřími žraloky změnilo Jana Tutokyho, podíváme se do norského Bergenu a potopíme se na místní vraky, opět budeme vařit s čajem a také je pro vás připravený další díl komixu o českém cestovali Kryštofu Harantovi z Polžic a Bezdružic.

To je, myslím, pořádná porce obsahu. A je připravená už teď, pro váš iPad, zdarma! Tak nečekejte a stahujte!

A pozor! Pořádná porce obsahu potřebuje taky pořádný kus místa. Proto na vašem iPadu musíte mít volných o kousek víc než dvojnásobek velikosti aplikace – zhruba 1,35 GB podle iTunes na počítači, iPad zaokrouhluje, tak musí ukazovat 1,4 GB.

Magazín Srdcaři je stále dostupný na AppStore, a vyrábí ho společnost Triobo.