kucharka_odlesk_91px_short

OPTIO CZ uvádí interaktivní kuchařku pro iPad „Hubněte s chutí“

26. 4. 2013

Tablety iPad se již dostaly do stovek tisíc domácností v ČR a našly si svou cestu i do českých kuchyní jako pomocník při vaření. Nejnovější interaktivní kuchařka v sobě kombinuje touhu po skvělém jídle z dobrých surovin s potřebou se stravovat zdravě a vyhovět štíhlé linii.

IMG_0105

„Pravidlo 6000 kj změnilo můj život“, říká Tomáš, tvůrce kuchařky Hubněte s chutí. „Bylo mi 33 a důkladně jsem si užival to, co mám nejraději – skvělé jídlo ze skvělých surovin. Ale to se bohužel podepsalo na mé váze. A v jeden okamžik jsem si řekl DOST – a začal jsem hledat způsob, jak sice stále jíst skvělé věci, ale zároveň jíst zdravě a především tak, abych shodil váhu. Samozřejmě jsem se nevrhal na různé „ověřené“ diety, ale narazil jsem na jednoduché pravidlo – jezte co chcete, ale energetický denní příjem by se mel pohybovat kole 6000 – 7000 kJ denně. A fungovalo to. Jelikož dobré a zdravé jídlo miluji, nejdříve jsem si zřídil tématický blog a následně jsme se s kolegy nadchli pro vytvoření kuchařky pro asi nejpopulárnější zařízení dneška – iPad.“

IMG_0107

A tak vám přinášíme interaktivní kuchařku, která se v sobě snaží spojit hned několik cílů. Naučit vás vařit s fantazií (nejrůznější suroviny, které češi ještě rozhodně nemají za běžnou součást jídelníčku), z kvalitních surovin a především tak, aby energetická hodnota porce byla vhodná pro dlouhodobé snížení váhy.

IMG_0112

Kuchařka „Hubněte s chutí“ obsahuje kromě 21 vyzkoušených receptů také několik videí, přibližujících postup při vaření, samozřejmostí jsou podrobně seznamy surovin vč. energetických hodnot a ke každému receptu je možné si zaslat mailem nákupní seznam. Kuchařku „Hubněte s chutí“ vytvořilo grafické a DTP studio OPTIO CZ a uvádí ji na App Store zároveň v pěti jazykových verzích (kromě češtiny také v angličtině, němčině, francouzštině a španělštině)

Digitální kuchařka „Hubněte s chutí“ je dostupná pro iPad v rámci App Store.