headliner_odlesk_91px_short

Lednový Headliner s Marpem a Davidem Bowiem

7. 1. 2016

Letos v lednu se v hudební branži na mrtvý měsíce nehraje. Z pohyblivé titulní strany Headlineru se nekompromisně ozývá raper Marpo. V nejotevřenějším rozhovoru své kariéry mluví s Honzou Vedralem nejen o plánech udělat velkou halovou show, angažmá v Chinaski, ale i o vztazích a vyrovnávání se s nečekaným odchodem svého otce, legendárního kytaristy Oty Petřiny.

1

Na zahraniční titulní straně tomu přihlíží černá hvězda David Bowie. Jarda Konáš a Tonda Kocábek připravili masivní materiál odhalující všechny jeho tváře. Nechybí ani detailní recenze podivné a podivuhodné desky Blackstar. Zúčtovali jsme s rokem 2015 a vytipovali nejzajímavější hudební momenty a objevy roku 2016.

3

Rozebrali jsme vztah hudby a módy. Přinášíme původní rozhovory se Suede, Bloc Party, Everything Everyting. Lemmyho Kilmistera připomínáme přehlídkou jeho nejtrefnějších výroků. A sebrali jsme také nejlepší hlášky Coreyho Taylora ze Slipknot. Lednové číslo je doplněné o masivní speciál 109 památných hudebních fotografií roku.

2

A krom toho v něm Jarda Konáš uvádí novou rubriku s všeříkajícím názvem Jarda, sex a něžnosti aneb brašna plná dotazů. Headliner stahujte jako vždy zdarma do svých tabletů a chytrých telefonů.

5

Hudební magazín Headliner je zdarma dostupný pro iPad a iPhone v rámci App Store, pro tablety s Androidem na Google Play a pro tablety a stolní počítače s Windows 8.1.

Get it on Google Play