headliner_odlesk_91px_short

Listopadový Headliner s širokoúhlým Jelenem

5. 11. 2015

Obálkou listopadového Headlineru jsme se rozhodli zase jednou posunout svoje hranice. Tentokrát jsme na ni totiž natočili širokoúhlou mikrodetektivku, v níž hraje hlavní roli klubový fenomén posledních měsíců, tedy kapela Jelen. V materiálu od Jardy Špuláka zevrubně popisujeme její cestu z poloprázdných sálů do vyprodaných klubů.

1

Mozaiku doplňuje obsáhlý rozhovor s hledačem talentů Martinem Červinkou, který stál u začátků Lunetic, Chaozzu, Mandrage i Tomáše Kluse. V unikátní reportáži Honzy Vedrala se dozvíte nečekané věci o citlivých klucích z Liberce, kteří poslední tři roky mění tvář českého rapu a díky velkým hitům v rádiích vlastně i popu.

2

Tentokrát se nám Headliner povedlo natřískat opravdu velkou spoustou rozhovorů napříč žánry. Jako jediní v republice jsme si povídali se zpěvačkou Ellie Goulding, která zdobí zahraniční titulní stranu. A ano, porušili jsme u toho zákaz ptát se na Eda Sheerana. Mluvili jsme také s interpety jako jsou Health, St. Germain, Chelsea Wolfe, Zebra Katz, Five Finger Death Punch, The Dead Daisies, Pauliem Garandem, Hrdiny nové fronty, Xindlem X, Support Lesbiens nebo Mikolášem Růžičkou.

4

Navázali jsme spolupráci s magory z týmu Jackie Crash, kteří odletěli kvůli videorozhovoru s Papa Roach přímo do Los Angeles. Výsledek uvádíme v premiéře. K výslechu jsme povolali členy Mortal Cabinet, ale i Troublegangu. Přinášíme příběh kultovní písně Hodinový hotel od Mňágy a žďorp. A velký publicistický materiál o historii a současnosti českých producentů.

5

K tomu zasvěcené recenze včetně té na nového Dave Gahana nebo duelu nad novou deskou Richarda Müllera. A to stále není všechno. Co všechno obsahuje listopadový Headliner nejlépe zjistíte, když si ho zdarma stáhnete do svého tabletu nebo chytrého mobilního telefonu.