headliner_odlesk_91px_short

S prosincovým Headlinerem doma u Kláry Vytiskové

3. 12. 2015

Doma je doma. A to i v prosincovém Headlineru, kde nám svůj soukromý život s až překvapivou otevřeností představila Klára Vytisková. Její sólový debut se jmenuje Home a jaký je její Home na albu i doopravdy se dozvíte z naší poetické video titulní strany i v reportáži Lucie Drugdové.

a

Na druhé obálce jsou štěstím znovu překypující Coldplay, kteří novou deskou A Head Full Of Dreams překvapili skoro všechny. V Headlineru se dozvíte proč. Jako tradičně nechybí řada rozhovorů s výraznými jmény tuzemské i zahraniční scény. Mluvili jsme s IAMX, Anti-Flag, Yellowcard i The Prostitutes. V našem vánočním speciálu najdete 35 tipů na opravdu originální hudební dárky a devět muzikantů nám odkrylo své oblíbené vánoční písně. Není to žádná selanka, protože mezi nimi nechybí ani Řezník. Při příležitosti smutného výročí jsme zrekonstruovali poslední dny Johna Lennona a ke sto letům se Jarda Konáš ohlédl za mafiánským životem Franka Sinatry.

c

Unikátní věci se opět dozvíte z rubriky Insider, v níž se nám povedlo vyzpovídat Barryho Dickinsona, jednoho z nejslavnějších hudebních agentů na světě, který zastupuje Dylana, Neila Younga i Adele. Prozradil, proč nejslavnější zpěvačka planety musela přetočit celou desku 25. A my samozřejmě píšeme i o tom, jak nahrávka nakonec dopadla.

d

A protože se nebojíme ničeho, rozhodli jsme se reportážně prozkoumat i fenomén kapely Slza, do duelu jsme nasadili novou desku Mandrage a fanoušek Star Wars Jarda Konáš nezapomněl na devět hudebníků, které provází síla. V prosincovém Headlineru vás toho čeká mnohem víc. Stačí ho zdarma stáhnout a rozbalit dřív než pod stromečkem. To abyste ho stihli přečíst.