headliner_odlesk_91px_short

Únorový Headliner s Imagine Dragons

4. 2. 2016

V únorovém Headlineru se nám povedlo pokořit další metu. Z obživlé titulky totiž poprvé promlouvá zahraniční hvězda. A ne tak ledajaká – Imagine Dragons u nás měli několik týdnů dopředu vyprodanou halu. A navíc nám poskytnuli exkluzivní rozhovor nejen o svých začátcích v lasvegaských kasínech a pití absintu v Praze.
1

Z tuzemské titulní strany svou budoucnost vyhlíží Emma Smetana. Honza Vedral odkrývá nečekané hudební kořeny debutující zpěvačky, která je známá spíš čtenářům bulvárů a jinými věcmi, než že její táta napsal s Vladimírem Mišíkem Slunečný hrob. Jako vždy nabízíme celou řadu rozhovorů. Mluvili jsme s Three Day Grace, Therapy? i Gregem Dullim.
3

Dan Bárta zavzpomínal na časy s kapelou Alice, Smack na to, jak těžké u nás bylo prosadit grime a hiphopový kulturista James Cole prozradil první detaily o chystané desce. Zjistili jsme, jak to bude s comebackem Ecstasy of Saint Theresa, připomínáme story písně Marx, Engels, Beatles a Iva Boková prošla příběhem vnitřních válek Guns N’Roses.
IMG_3239

Karel Buriánek se zase ve velkém módním tématu zaměřil na to, co nosí muzikanti na nohách. A nechybí ani aktuální žánrové rubriky, recenze a reporty v záběru od Rihanny až po Black Sabbath. Protože v Headlineru na hudebních stylech nezáleží.
2

Jediný časopis, který hraje, stahujte jako vždy zdarma. Exkluzivní obživlá titulka a pití absintu s Imagine Dragons. Nečekané hudební kořeny Emmy Smetana. Válečná stezka Guns N’ Roses i příběh Smacka. Čtěte zdarma v únorovém Headlineru.
5